diskusia

Vážený návštevník, tu máte priestor na vaše otázky na všetko okolo stromčekov.

 

Vy sa pýtate , My odpovedáme!!!

Dátum: 31.05.2013

Vložil: Helena Pelešová

Titulok: Hlošina úzkolistá a iné druhy

Dobrý deň. Máte prosím Vás v ponuke hlošinu úzkolistú, ak áno aké sú ceny a veľkosti ? Ďalej by ma zaujímali dreviny ako sú hruška úzkolistá, lipa malolistá, veľkolistá, brezy previsnuté, jablone divo rastúce, slivky divo rastúce, jelše a iné pôvodné slovenské dreviny.
A ešte jedna dôležitá otázka: Aké máte prevádzkové hodiny, resp. ak by som prišla mimo nich, môžem si u Vás nakúpiť?
Ďakujem za odpoveď.
S pozdravom
Pelešová

Dátum: 27.04.2013

Vložil: Katka

Titulok: Korene tují

Dobry den.velmi by ste mi pomohli,ak mi poradite ohladne korenov u dospelej tuji smaragd.
Ideme sadit pri plote tieto tuje na 50cm vzdialene od seba,ale sme robili novy plot o 90cm dalej od povodneho,ktoreho stary betonovy zaklad sme ponechali.takze ked zasadime tuje,budu mat iba 90cm siroku zem pozdlz celeho plotu.nebude im to vadit v dospelosti?Vyburat 20m stareho plotu je pre nas nakladne,ci tam nemame radsej vymysliet inu alternativu...ale tujky by sa nam tam pacili najviac.Dakujem.

Dátum: 18.05.2013

Vložil: Lovász

Titulok: Re:Korene tují

nebude problem nakolko je tam tých 50 cm a to postacuje.
tujám to vadit nebude.
Lovász

Dátum: 23.04.2013

Vložil: Meggi

Titulok: polámané prútiky

Dobrý deň, na jeseň sme zasadili brest turkestánsky, v zime pod snehom sa nám pár prútikov polámalo, niektoré ostali len tak max 2 cm nad zemou, treba ich nahradiť novými? Alebo čo s nimi? Ďakujem za odpoveď.

Dátum: 18.05.2013

Vložil: lovasz

Titulok: Re:polámané prútiky

dobrý den
nemal by byt problem nakolko by mali vyrasit z korena. uvidite ale dufam ze vyrašia
Lovász

Dátum: 15.04.2013

Vložil: Eva

Titulok: pavinic popinavy

Dobry den prosim Vas chcela by som si objednat Pavinic popinavy do 10 ks prosim za aku sumu sa da objednat Dakujem

Dátum: 17.04.2013

Vložil: lovasz

Titulok: Re:pavinic popinavy

0,6€ kus
v maili objednajte
Lovász

Dátum: 11.04.2013

Vložil: monty

Titulok: objednávky

Dobrý deň. Chcem sa spýtať, či ste už začali posielať objednávky, pretože mám u Vás objednané stromčeky, ale stále mi nič neprišlo. Ďakujem.

Dátum: 17.04.2013

Vložil: Lovász

Titulok: Re:objednávky

jar meskala a nam sa to nahromadilo tak to meska, ospravedlnujeme sa ale snazime sa fakt

Dátum: 31.03.2013

Vložil: Michal

Titulok: Dreviny

Dobrý deň,
mate alebo budete mat niekedy v ponuke dreviny ako su napr. : PSEUDOTSUGA, TSUGA, CEDRUS a SEQUOIA. Dakujem za opoved. Pokial by ste ich nemali, budete ich mat niekedy v ponuke ?

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok